بهترین راهنمای طراحی سایت وردپرس - طراحی وب سایت فروشگاهی

جناب عبدی چرا برای کسانی ک دوره آموزشی وردپرس صفر تا صد دیدن مدرک ارئه نمیکنید

سرور مجازی ترکیه دسترسی نامحدود به آی پی اختصاصی و ثابت از کشور ترکیه

بنابراین ظاهر سایت تاثیر بسزایی در آینده کسب کار اینترنتی شما دارد . هرچه بودجه بیشتری برای طراحی سایت در نظر بگیرید ظاهر بهتر و نتیجه نهایی حرفه ای تری بدست خواهید آورد .

لینک دانلود اپلیکیشن های سایت را میتوان در فوتر تعریف کرد

با وردپرس می‌توانید به راحتی و بدون هیچ پیش نیازی سایت رویایی خود را طراحی کنید طراحی سایت شغل بسیار پولساز در قرن ۲۱ محسوب می‌شود که هر کسی می‌تواند به کمک آن به درآمدهای میلیون دلاری دست پیدا کند با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید تا مسیر یادگیری وردپرس را به صورت گام به گام شرح دهیم.

در ضمن با قرار دادن نقشه سایت در فوتر می‌توانید بازدیدکننده را از گشتن بی جا در سایت رها کنید و او را بدون زحمت به صفحه مورد نظر هدایت نمایید.

مشاوره رایگان و راه اندازی کمپین تبلیغاتی بعد از اتمام پروژه

اگر بتوانید از فوتر سایت به عنوان یک اهرم استفاده کنید به مرور نرخ تبدیل سایت افزایش خواهد یافت چرا که او با کمترین دردسر می‌توانید به صفحه مورد نظر خود هدایت شده و یا شما ارتباط برقرار کند. در ضمن با افزایش اطمینان مشتریان به فروشگاه طبیعتاً امکان سفارش محصول افزایش خواهد یافت.

شلوغی بیش از حد فوتر باعث سردرگمی ‌ببیننده شده و می‌تواند اثر معکوس داشته باشد. بین هر المان قرار گرفته در فوتر فاصله مناسبی در نظر گرفته و متن‌های قرار داده شده را با فونت و سایز مناسب طراحی وب بنویسید.

از قالب آماده استفاده کنم یا قالب کاملا اختصاصی خلاقانه ؟

- از ارسال لینک‌ سایت های شخصی و ارائه اطلاعات شخصی در متن دیدگاه پرهیز فرمایید.

- به دیدگاه کاربران دیگر احترام بگذارید، پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، تایید نخواهند شد.

قرار دادن شماره تماس واحد پشتیبانی اولین المان فوتر به شمار می‌آید و بهتر است که این شماره تلفن کاملا واضح با فونتی خوانا در فوتر نمایش داده شود تا هر فردی در اولین نگاه بتواند آن را تشخیص دهد.

دانشجوی دکتری تجارت الکترونیک ، امیدوارم بتوانم خدمتگزار خوبی برای مردم کشورم باشم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *